BLOG YAZILARIMIZ

Size özel tasarlanmış responsive (mobil uyumlu) ve yönetim panelli web siteniz olsun.

Marka imajı nedir ve nasıl ölçülür?

Gürültüyü ortadan kaldırmak için güçlü bir marka imajına sahip olmalısınız. Marka imajı, müşterinin etkileşimlerine dayalı olarak markanıza ilişkin algısıdır. İş sonuçlarını geliştirmek için nasıl kullanılacağını keşfedin.

Tamamını Oku

Sosyal Medya Post Tasarımlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sosyal medya platformlarında görsel içeriğin planlanması, geliştirilmesi ve oluşturulmasını ifade eder. Tasarıma yatırım yapmak, markaların tanınırlık kazanmasına ve hedef kitlelerinde yankı uyandıran içerik oluşturmasına yardımcı olur.

Tamamını Oku

Mobil Uygulamalar, Rakiplerinize Hakim Olmanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Akıllı telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Startup'lardan küçük işletmelere , dünya markalarına kadar, kullanıcıların rahatlığı için bir mobil uygulama sunmadıkça rekabetin bir parçası olamazlar .

Tamamını Oku

Başarılı Bir B2B SEO Stratejisi Nasıl Oluşturulur?

2015'ten bu yana Amerika Birleşik Devletleri'nde işletmeler arası ( B2B ) dijital reklam harcamaları yaklaşık %500 artarak 2,91 milyar dolardan yaklaşık 15 milyar dolara yükseldi.

Tamamını Oku

Kullanıcı Deneyimi Nedir ve Neden Önem Vermelisiniz?

Çevrimiçi tüketicilerin %88'inin kötü bir deneyimden sonra bir web sitesine geri dönme ihtimalinin daha düşük olduğunu biliyor muydunuz ?

Tamamını Oku

Youtube Reklam Kampanyası Nasıl Yürütülür ?

Yazar Scott MacFarland, 2014 tarihli bir Huffington Post makalesinde, " Bir resim bin kelimeye bedelken, bir video bu makalede YouTube Reklam türleri ve YouTube Pazarlama kampanyasının nasıl oluşturulacağı hakkında kapsamlı bir şekilde konuşacağız .

Tamamını Oku

Sürdürülebilir Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, müşterilerle zamanlarının çoğunu geçirdikleri yerde, yani çevrimiçi ortamda bağlantı kurmak için çok sayıda dijital taktik ve kanalın kullanılmasıyla tanımlanır.

Tamamını Oku

Uygulama Arayüzü Tasarımı İçin 7 Altın Kural

Neyin daha önemli olduğunu merak ediyorsanız.UX veya UI, şimdi cevaplayabiliriz: son kullanıcının etkileşimde bulunmak istediği sezgisel, estetik ve hoş arayüzler oluşturmadan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak imkansızdır.

Tamamını Oku

Web Sitesi Performansını Artıracak 4 Araç

İki arkadaş buluşmak isterse, birbirlerinin kararlaştırılan yerde zamanında olmasını beklerler. Kötü web sitesi performansı, esasen, gelmeyen veya geç gelen bir kişinin ve kızgın değilse de üzgün olan diğer kişinin müşterinin olmasıdır.

Tamamını Oku

Google Reklamları Nedir ve Nasıl Çalışırlar?

Adı geçen gül bütün bir endüstriyle eşanlamlı olsaydı ve dünyanın en popüler arama motorunun ürettiği gelirin büyük kısmını oluşturuyorsa, başka bir isimdeki gül yine de o kadar tatlı kokar mıydı? Öğrenmek üzereyiz.

Tamamını Oku

2023'te Dikkat Edilecek 11 Dijital Pazarlama Trendi

Dijital pazarlama trendleri, modaya uygun yeni teknoloji ve pazarlama taktiklerinden daha fazlasıdır. Geleceği bilmek ve bu trendlere göre hareket etmek, işletmeler için dönüştürücü olabilir.

Tamamını Oku

İşletmeniz İçin Sosyal Medya Kullanmanın 7 Faydası

Sosyal medya pazarlama planı olmayan bir işletme, günümüzün dijital çağında kesinlikle ciddi bir dezavantaja sahiptir.

Tamamını Oku

Metaverse ve E-ticaret

Sinema çıkışı bir arkadaşınızla kafede oturup yapmayı planladığınız alışverişle ilgili konuşmaya başlıyorsunuz. Almak istediğiniz ürünlerden bahsederken birden etrafınızı onlarca kıyafet sarıyor...

Tamamını Oku
HEMEN ARA WhatsApp