WEB TASARIMI

Size özel tasarlanmış responsive (mobil uyumlu) ve yönetim panelli web siteniz olsun.

Dijifikir ile Web Tasarımı

Güncel web tasarım trendlerini yansıtan, responsive (mobil uyumlu), işinizi yönetebileceğiniz ve potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz web siteleri yapıyoruz.

Web sitesi tasarımı kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanacaktır. Tasarımlar karşılıklı görüşmelerimiz sonucu şekillenmektedir. Web sitesi içeriklerini CMS (Yönetim Paneli) özelliği ile dilediğiniz zaman görselleri, sayfaları, belgeleri ekleyebilme veya güncelleyebilme imkanı sunmaktayız. Dijifikir Akıllı Web Siteleri tüm dijital reklam mecralarına (Google, Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter ve Diğer) uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en düşük reklam maliyetleri ile reklam verebilirsiniz ve web siteniz de müşteri davranışları raporlarını inceleyerek başarılı bir iş geliştirmesi yapabilirsiniz.

 • Kullanıcı deneyimi (UX), sitenize gelen ziyaretçilerin tüm süreçlerine yön vererek hem siteyi hem ziyaretçileri amaçlarına en kısa şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. #1
 • Kullanıcı deneyimi çalışmaları ile bir yandan da site içi hizmet veya ürün satış ve dönüşüm oranlarını yükselterek sitelerin kar oranını arttırıyoruz. #2
 • Uzman developer ekibi ile ihtiyaçlarınıza özel özgün web yazılımları geliştiriyoruz. Geliştirilebilir altyapı üzerine kurguladığı; web yazılımları ile ilerleyen süreçlerde de doğabilecek ihtiyaçlarınıza dijital çözümler sunuyoruz. #3

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım

Responive web tasarım, akıllı cihazlar için web tasarımlarının ekrana tam oturması ve ekran çözünürlüğü olarak üstün kalitenin sağlanması için yapılan çalışmalardır.

 • Neden mobil uyumlu (Responsive) tasarım?

  Günümüzde internet kullanıcılarının %73 gibi büyük bir oranı web sitelerini mobil cihazlar üzerinden ziyaret etmektedir. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcının kullandığı cihaza uyum sağlamadığı taktirde ziyaretçileriniz sitenizde ürün veya hizmetlere kolay erişim sağlayamadığı için sitenizi terk etmektedir. Aynı zamanda Google ve diğer arama motorları mobil uyumlu olmayan web sitelerini arama sonuçlarında olumsuz olarak değerlendirmektedir.

 • Mobil uyumlu (Responsive) sitenin farkı?

  Mobil uyumlu (Responsive) tasarıma sahip web siteleri cep telefonları, tabletler ve bilgisayar ekranlarına göre otomatik olarak uygun boyutlarda şekillenirken mobil uyumlu olmayan web siteleri uyum sağlamaktadır ve tasarımın kayması, taşmasının beraberinde yazılar ve görseller okunamayacak boyutta gözükmektedir.

CMS (Yönetim Paneli)

Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan rahatlıkla düzenleme, ekleme ya da çıkarma yapabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir yönetim paneli imkanı sunmaktayız. Kısaca bazı özellikler;

 • Dil seçeneği olan sitelerde kolay dil yönetimi,
 • İnternet üzerinde arama motorları aracılığıyla yapılan aramalarda üst sıralarda gözükmek için gerekli site içi seo çalışmaları yapabilme,
 • Birden fazla kullanıcının kullanabilmesi için farklı oturumlar açılabilmesi,
 • Sürekli veri girişi yapılması gereken web sitelerinin hızlı ve kolay bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirebilmesi,

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Altyapısı

Web sitenizin öncelikle kullanıcılar, sonrasında ise google ve diğer arama motorlarının anlayabileceği halde, yine arama motorlarının belirttiği ve istediği kurallara uygun olarak tüm işlemler sağlanmaktadır.

 • Web sitesinin kaynak kodları;

  Web sitesinin kaynak kodları arama motorlarına uygun olarak hazırlamaktayız.

 • Web sitesinin hızı;

  Web sitesinde kullanılan video, görsel ve site kodları sıkıştırılarak web sitesinin açılış hızı arama motorlarına uygun olarak hazırlamaktayız.

 • Mobil uyumlu (Responsive) tasarıma sahip olması;

  Arama motorları arama sonuçlarında web sitesinin mobil uyumluluğuna da önem vermektedir. Bizlerde web sayfalarını hazırlarken mobil uyumlu (Responsive) olarak hazırlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitesi şirketinizin geleceği için iyi bir yatırımdır. Hedefiniz müşteri kazanmak ise bir web sitesi sahibi olarak dijital reklam mecralarını kullanarak uygun maliyetler ile potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz veya şirketinizin yönetimini dijital'e taşıyarak iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Web sitesi ücreti yapılacak olan web sitesi içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Her boyutta, büyük ve küçük işletmelerle çalışıyoruz ve gerçek sonuçlar veren ekonomik çözümler sunuyoruz. Web sitesi fiyatlarımız için Bize Ulaşın.

Her müşterimiz için özel yazılım hazırlayarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. Hazırlanan web sitesi yazılımları her zaman geliştirmeye müsait olmaktadır.

Alt yapı ve ürün yazılımlarımız dışında sizler için hazırladığımız özel yazılım kodlarını istediğiniz taktirde sizlere teslim ediyoruz.

Web sitesi teslim sürecinde yönetim paneli kullanım eğitimi vermekteyiz ve sonrasında da teknik destek sağlamaktayız. Aynı zamanda hazırlamış olduğumuz tüm web sitelerinin yedeklerini oluşabilecek herhangi bir probleme karşı saklamaktayız.

Hazırlanacak olan web sitesinin çalışma süreci proje detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek web sitesi hazırlama süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle kolay ve hızlı şekilde iletişim kurabilirsiniz. İşimizi iyi yapmamızın yanı sıra işinizi kolaylaştırmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Amaç, bir ürünü herkes tarafından bilinir hale getirmek değil, onu talep edilir hale getirmektir.
En tanınmış bazı markalar bile yok olmuştur.
Bill Bernbach

HEMEN ARA WhatsApp