0544 255 77 48

İnternet Reklamcılığı

Dijital reklamlar müşteri potansiyelinize ulaşmanız için en etkili ve maliyeti en düşük reklam mecrasıdır. İnternet reklamcılığının avantajlarından bahsetmek gerekirse müşteri portföyünüze ulaşmak için belirli filtrelemeler ile reklam verme imkanınız doğuyor. Bu sayede sadece ürün veya hizmetinizle ilgilenen kişiler reklamınızı görüyor bu durum hem reklam maliyetini düşürüyor hemde reklamın cironuza daha fazla yansımasını sağlıyor.

Peki reklamlarınızı hangi platformlarda yayınlıyoruz. Google Reklamları, Youtube Reklamları, Facebook Reklamları, İnstagram Reklamları vs.

Google Reklamları

 Google Reklamları kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır. Bunlar; Arama ağı reklamları, Görüntülü Reklamlar, Yeniden Pazarlama, Youtube Yayın İçi Reklamlar, Alışveriş Reklamları. 

Arama ağı reklamları google arama sonuçlarında çıkan reklam modelidir. Bir kullanıcı google'da örneğin bir ayakkabı aradığında google aramalarında ilk 4 sıra ve son 3 sıra google reklam sonuçlarıdır. Yine bu modele benzer olarakda arama sonuçlarında carousel tarzında yan yana listelenen ürünlerde alışveriş reklamlarıdır.

Görüntülü reklamlar ise google'ın iş ortağı olduğu web sayfaları örneğin, Youtube, Habertürk, Hürriyet Milliyet vs. gibi web sitelerinin sağında veya izlediğiniz videodan önce çıkan reklamlar veya bir haber veya makale okurken sitenin bağzı bölümlerinde bulunan resimli reklam modelidir. Ayrı zamanda web sitenize giren kullanıcı datasınıda biriktirerek (Yeniden Pazarlama Reklamları) modeli ile sitenizi daha önce ziyaret etmiş müşterilerinizede görüntülü reklamları göstermeniz mümkün. Google reklamları hakkında detaylı bilgi almak istersiniz aşşağıdaki formdan bize telefon numaranızı bırakmanız yeterli olucaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları ise sosyal medya akışında bulunan sponsorlu olarak gözüken reklam modelidir. İnstagram ve facebook'da post reklamları sadece instagramda ise story reklamları vermenize uygulamalar izin vermektedir. Tıpkı google'da olduğu gibi yeniden pazarlama reklamları sosyal medya reklam mecrasındada mevcuttur.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bize form gönderin.